A do të jetë edhe Kiara një fluskë sapuni për Luizin, si ish e dashura

Luiz Ejlli është personazhi më i përfolur i momentit.

Ai, ka bërë bujë me hyrjen e tij në “Big Brother VIP Albania”, ku është spikatur për karakterin interesant.

Luizin e bëjnë unik batutat shkodrane, por në sytë e publikut e ka piketuar kryesisht fiksimi i tij për Kiaren, shkruan “Kosovarja”.

Në të kaluarën, Ejlli kishte qenë në lidhje serioze me vajzën e Jozefina Topallit dhe pas ndarjes me të, e quajti fluskë sapuni.

A do ta quaj kështu edhe Kiaren dikur?

(Visited 133 times, 1 visits today)