Agim Doci zbulon këtë gjë për Jakup Krasniqin!

Agim Doci poeti e tekstshkruesi nga Shqipëria zbuloi se kishte qenë veteran i Uck-së dhe kishte qenë shok e mik me disa nga themeluesit e Uck-së, nje ndër ta edhe Jakup Krasniqi.

Ai zbuloi diqka interesante per ish Zëdhensin e Uck-së Jakup Krasniqin.

Për me teper ndiqeni minuten e 15.20 të emisionit për ta parë këtë moment.

Shiko videon:

(Visited 157 times, 1 visits today)