Djali i Arkanit dhe Cecës i përgjigjet Mazrekajt, i kërkon ‘fer’ në Beograd

Veljko Raznatoviq, djali i kriminelit të luftës, Arkan ka folur për meçin e mundshëm me boksierin shqiptar, Petrit Mazrekaj.

Boksieri serb ka thënë se asnjëherë nuk i ka dërguar ofertë Mazrekajt por ëhstë i gartshëm të boksoj nëse boksieri shqiptar vjen në Beograd, tha ai në televizionin ‘Pink’, transmeton Indeksonline.

“Unë nuk e
kam ditur se ai ekziston derisa filloi të flasë gjepura në gazetat e tyre. Unë
do të kisha dashur që ai të vijë këtu dhe t’i konfirmojë ato që i ka thënë. Le
të bëhet ‘shmeker’ dhe lë të vijë.’, tha djali i kriminelit serb.

Ndërsa sa i përket
ofertës, Raznatoviq u shprehë se ata duhet të bëjnë ofertë.

“Ata duhet t’ia dërgojnë ofertën menaxherit tiom, Luka Popovic. Nderyshe ata janë vetëm si disa dhe gjyshe që pinë kafe e lehin si endacakë.”, tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *