E ben melcine sikur te ishit 20 vjec, ja receta e cila heq dhjamin e melcise ne pak dite

Per te pregatitur kete pije ju keni nevoje per keta perberes te thjeshte :

2 gota ujë mineral
2 limona
2 panxhar mesatarë

Udhëzime per te pregatitur kete pije jane : Si fillim Lani, prisni dhe vendosni panxharin në një blender, shtoni dy gotat e ujit dhe i përzieni mirë. Shtoni lëngun e limonit në përzierje dhe pastaj konsumojeni atë. Pijeni 3 herë në baza ditore për një javë rresht.

To prepare this drink you need these simple ingredients:

2 glasses of mineral water
2 lemons
2 medium beets

Instructions for preparing this drink are: First Wash, chop and place the beets in a blender, add two glasses of water and mix well. Add the lemon juice to the mixture and then consume it. Drink 3 times a day for a week.

(Visited 58 times, 1 visits today)