E braktisi Arian Çanin në mes të sezonit, ‘Sofia’ tregon arsyen që e detyroi

Moderatori i Zone e Lire, Arian Çani bëri me dije në emisionin e te premtes qe lame pas se ‘Sofia’ e tij e radhës do të largohet nga emisioni.

Një tjetër vajzë do të zëvendësojë asistenten e tij besnike të emisionit e cila e ndihmon me shoqërimin e të ftuarve që vijnë dhe largohen e po ashtu edhe iu shërben atyre pijen që dëshirojnë.

Dhe së fundmi për një pronocim për ‘Albeu’ Xheni Brahaj tregoi arsyen pse u largua në mes të sezonit televiz.

“Emisioni Zonë e Lirë ka qenë një nga shkallet e para të karrierës time. Tani jam shkëputur sepse synimet e mia janë në rritje. Hoqa dorë sepse tashmë dua të shfaqem ndryshe në sytë e publikut, jo vetëm si një velinë e bukur”, është shprehur Xheni.