Ëndrra e çdokujt, Shkurta bëhet me veturë të re super-luksoze

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani, Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.
Ajo që e bën edhe më të veçantë janë performancat e saj live, shkruan ORAinfo.

Shkurtën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale, me postime të ndryshme.
Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës na prezanton me veturën e saj të re super-luksoze./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *