Gani Germia shfaqet me “dhëndrin e madh” në Dubai, Behgjet Pacolli i lajmerohet në facebook

Visar Dërmaku, i njohur si “Gani Gërmia”, ka publikuar një fotografi nga Dubai.

Fotografia mori rekord përqimesh dhe reagimesh, ndërsa i bëri përshtypje edhe ish-kryediplomatit Behgjet Pacolli.

“Me dhandrrin e madh ne Dubai Mall per qef”, shkroi “Gani Gërmia” mbi fotografi.

Pacolli komentoi.

“Gani Germija djali më i mirë, kushedi me çfarë storie kthehesh, por kthehu!”, shkroi ai.

(Visited 251 times, 1 visits today)