Gili shfaqet kaq bukur dhe zonjë në imazhin e ri

Ajo është një nga të preferuarat e publikut të këngës së saj popullore.

Gili është mjaftë aktive edhe në Instagram ku ka 115 mijë ndjekës.

Këngëtarja e shumë hiteve poston imazhe të shumta nga projektet si he përditshmëria.

E, së fundi, ajo ka pranuar mijëra pëlqime dhe komente pozitive derisa ka postuar një imazh të ri ku është shfaqur mjaftë zonjë./kosovarja

(Visited 36 times, 1 visits today)