“Hajde nuse reja jeme”, Shyhrete Behluli ia këndon live këngën Mihrijes me nusen

Kënga e Shyhrete Behlulit “hajde nuse reja jeme”, pa diskutim që lëshohet në vëllëzimin mes nuses dhe vjehrrës.

Por, ky moment bëhet edhe më i veçantë kur Shyhretja ua këndon live këngën nuses dhe vjehrrës. Mihrija dhe reja e saj Tringa kanë vallëzuar nën tingujt e kësaj kënge në një atmosferë të mrekullueshme.

Pamjet e fejesës së Platorit, djalit të Mihrije Brahës dhe Naim Abazit, kanë kapluar rrjetet sociale, teksa momentin e përmendur më lartë mund ta shihni duke klikuar: KËTU – VIDEO.

(Visited 648 times, 1 visits today)