Ja çfarë vallëzimi bën Leonora, ja vlen ta shikoni

Leonora Jakupi është njëra nga këngëtaret më të dalluara të estradës e që gjithmonë arrin vëmendje në rrjetet sociale.

Ndryshe njihet edhe me emrin si ‘Diva e estradës’, për shkak të zërit dhe muzikës të veçantë që sjell ajo.

Së fundi, ka mahnitur ndjeksat e saj duke ndarë një video në rrjetet sociale derisa është duke vallëzuar kërcim tradicional.

Veshur në fustan të zi me dekolde të hapur dhe me flokët bionde e të lëshuara dukej unike derisa e bënte atmosferë të paharruar në festë.

(Visited 529 times, 1 visits today)