Ja kush ia pa hairin më së shumti Big Brother

Pjesëmarrja në shtëpinë më të famshme shqiptare Big Brother Albania Vip, padyshim që të jep një vëmendje të madhe te publiku shqiptar.

Ai i cili dinë të luaj lojën mbetet gjithmonë në zemrat e publikut, shkruan InfoKosova.
Jo gjithmonë del ashtu siç e mendon.

Nganjëherë kjo vëmendje mund edhe të bëjë dëm.

Dj Pm e Sarah Berisha dhe Dj Dagz e Einxhel Shkira ishin ata me të cilët ia pan hairin më së shumti Big Brother pasi ende po vazhdon lidhja e tyre, për dallim nga Donaldi e Beatrix të cilët lidhja e tyre nuk funksionoi gjatë./InfoKosova/

(Visited 109 times, 1 visits today)