Ja si reagojnë kosovarët kur Luana Vjollca ua ndal veturën dhe ju flet

Luana Vjollca ka publikuar një video nga Kosova ku ka ndarë momente duke i përshëndetur qytetarët.

Luana përshëndetë njerëz të moshave dhe shtresave të ndryshme dhe merr përgjigje nga më të ndryshmet.

“Në vënd të një fjalë të keqe, THUAJE një fjalë të mirë” shkruan Luana në kampanjën e saj./Indeksonline/

@historia.shpirtit Persona te tille nau duhen@LUANA VJOLLCA #historiashpirtit #videoks27 ♬ original sound – Historia.shpirtit

(Visited 499 times, 1 visits today)