Këto janë 5 motrat Kosovare që i bënë vëllait surprizën fantastike në dasmën e tij

Pesë motrat Hajzeri janë kthyer në motrat më të komentuara të momentit në rrjetet sociale. Gjithçka nisi kur ato të veshura me të bardha i kënduan vëllait në dasmë dhe video u bë virale. Të ftuara në “ABC e Mëngjesit”, motrat nga Kosova kanë treguar historinë e tyre dhe se ideja për këtë surprizë ka qenë e nënës së tyre. “Në muajin gusht ëhstë bërë video. Duam të falenderojmë të gjithë ata që na kanë shkruar, mesazhet kanë qenë shumë pozitive. Kanë qenë një video e bërë me telefon në dasmën e vëllait tonë të dashur dhe nuk e prisnim që do të bëhesh kaq virale.

Ne kemi mamin dhe ajo për gjithçka dhe ka shumë ide. Idea ishte e asaj dhe ne u bindëm. Ne jemi nga Drenasi i Kosovës, por jetojmë në Gjermani dhe kemi lindur të gjitha atje”.

VlDEO:

(Visited 165 times, 1 visits today)