Kjo është shtëpia përrallore e Lolës dhe Daut Haradinajt (FOTO)

Lola dhe Dauti janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë. Dyshja duke qenë aktiv në rrjete sociale, shumicën e kohës kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”. Duke qenë të kujdesshëm dhe të veçantë në çdo situatë, e gjithë familja janë gjithmonë të veçantë.

Në këtë imazh të fundit, është Lola ajo e cila ka ndarë me ndjekësit prapavijën e shtëpisë, që duket perfekte. Për më shumë, shikojeni imazhet që ka postuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *