Koci ‘shpërthen’ ndaj presidentes Osmani: Hija e Hashim Thaçit ka me të ndjek edhe në anderr, e pacipë

Ish-deputeti i PDK-së, Gani Koci i është drejtuar Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani me gjuhë të rëndë, pasi që ajo deklaroi sot se nuk mund të harrohet se kush i kontribuoi më së shumti Gjykatës Speciale, duke aluduar në ish-presidentin Hashim Thaçi.

“Të mbuloftë turpi Vjosa Osmani!”, e ka nisur reagimin e tij Koci.

Ai ka thënë se Thaçi po e ndjek Vjosa Osmanin edhe në ëndërr.

“Je e pacipë”, ka shkruar ai.

Reagimi i plotë :

Të mbuloftë turpi Vjosa Osmani!

Prej se e zvoglove barkun tu ka rrit gjuha dhe goja.

Po vjell e po llapë e nuk po ndalesh edhe sot kunder Hashim Taçit.

Hija e Hashim Thaçit ka me të ndjek edhe në anderr.

Je e pa cipë!

(Visited 45 times, 1 visits today)