Kush është artisti që përmendi Liberta Spahiun në këngë? (VIDEO)

“Bomba” quhet kënga e re e artistit me emrin Berato.
Ky nuk është projekti i tij i parë pasi ai lansoi edhe disa të tjerë, ndër to edhe një bashkëpunim me Fjolla Morinën.

Në këngën e re, Berato përmendi prezantuesen e njohur shqiptare Liberta Spahiun dhe dy personazhe të njohur i prezantoi në klip.
Më poshtë projekti i plotë./Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *