“Moziku nga Ali Expres” publikohet video kur ai ishte i ri dhe qeros

Artisti nga Ferizaj ndiqet nga miliona njerëz në Instagram dhe Facebook ndërsa atyre vazhdimisht u servon edhe pamje nga përditshmëria e tij jasht skenës, shkruan InfoKosova.

Të shumta janë rastet që Mozzik kthehet në kohë dhe publikon pamje nga e kaluara e tij.

Së fundi faqja Vipat e Bllokut në Instaram ka ndarë një video të këngëtarit nga rinia e tij kur dukej shumë më ndryshe nga sot, “Moziziku nga Ali Expres” është shkruar sipër videos./InfoKosova/

(Visited 65 times, 1 visits today)