Nuk u transmetua askund, por u kap nga kamerat amatore – Ancelotti bëri veprimin interesant me lojtarët e tij

Skuadra e Realit ka shënuar triumfin e madhe në ndeshjen finale të Ligës së Kampionëve ndaj Liverpoolit.

Me golin e vetëm të shënuar nga Vinicius, Reali festoi mbrëmë titullin e 14, shkruan Periskopi.

Kjo finale e fituar nga madrileët e bën trajnerin Ancelotti njeriu më të trofeshëm në Evropë, me 4 kupa të fituara.

Pas ndeshjes, lojtarët ishin duke festuar dhe vallëzuar së bashku, kur papritmas Ancelotti i afrohet atyre dhe vazhdon të vallëzoi me ta.

Shikoni momentin në video:

VIDEO

(Visited 218 times, 1 visits today)