“O Mevlan moѕ na nхirr pa filtra”, këngëtarja shqiptaret kaрet ‘mat’ me ish-konkurrentin e Përputhen

Mevlani është tashmë një personazh i famshëm dhe daljet e tij televizive janë të shumta, mirëpo çfarë e lidh ish-konkurrentin e Përputhen me Albërie Hadërgjonaj?!

Këtë nuk dimë ta themi me siguri por u garantojmë që videoja e tyre nga makina do shkaktojë të qeshura. Me shumw mundwsi mes tyre do ketw njw bashkwpunim muzikor dhe duke ditur tipat e tyre, do jetw njw super hit.

Mevlani e nis videon duke përshëndetur fansat e tij dhe Albëria dëgjohet t’i thotë “O Mevlan mos na nxirr pa filtra” dhe mbulon fytyrën me dorë.

Por ju e dini që Albëria nuk është me aq shumë komplekse dhe pranon të dalë pa filtra, teksa u dedikon disa fjalë lavdëruese Mevlanit.

Artistja shprehet se ai është një djalë që ka shumë vlera tradicionale shqiptare dhe ne mendojmë që dyshja mund të jetë duke sjellë një bashkëpunim mes tyre.

Pse jo?! Mevlani i është futur seriozisht muzikës tani dhe ka disa duete me emra të njohur.

(Visited 240 times, 1 visits today)