Olti Curri injoron Albin Kurtin, zgjedh Fjolla Morinën

Edhe këtë të premte u transmetua episoda e pestë e emisionit “Mirage”.

Materiale të ndryshme dhe të ftuar “VIP” ishin pjesë e këtij episodi, shkruan lajmi.net.

Në rubrikën “Kë zgjedh” i ftuar ishte edhe opinionisti Olti Curri.

Ai u “detyrua” të bënte zgjedhjen e tij  për fytyra të ndryshme publike.

Pse Olti injoroi Albin Kurtin dhe zgjodhi Fjolla Morina?, e kuptoni në materialin më poshtë:

Shkoni videon..

(Visited 18 times, 1 visits today)