Ramos shënon gol dhe feston me shqiponjë

Real Madrid është duke e deklasuar Eibarit me rezultat 0-4, ne duelin e vlefshëm per javën e 13-te.
Golin e dytë për madrilenët e shënoi kapiteni i skuadrës, Sergio Ramos, shkruan Periskopi.

Golin nga pika e bardhë qendërmbrojtësi e festoi duke e bërë shqiponjën e famshme me duar.
Më poshtë e keni videon e golit dhe festimit: /Periskopi/