Shpërthen Agim Doçi ndaj këngëtareve shqiptare për provokimet gjatë performancave të tyre

Agim Doçi, i cili njihet edhe si poet e tekst shkrues shqiptar, dhe si mjeshtër i madh i letrave shqipe, nuk i ka kursyer as këngëtaret tona.

Ai në emisionin Kojshia Show, ka folur për provokimet e këngëtareve shqiptare gjatë performancave të tyre.

Ndiqeni minutën e 14:30 të emisionit për ta dëgjuar reagimin e tij.

(Visited 162 times, 1 visits today)