Shpërthen e qeshura, gazetari mendon që është tifoz dhe i bën pyetjen, por merr përgjigjen e papritur (VIDEO)

Një moment gazmor është shënuar mbrëmjen e ndjeshme në terren teksa gazetarët merrnin në pyetje tifozët e Romës dhe ata të Feyenoord.

Në momentin kur një gazetar ka kapur një person i cili i është dukur si tifoz për ta marrë në pyetje, ka marrë një përgjigje të papritur. Në fakt personi që gazezari donte të intervistonte ishte kamarieri i njërit prej lokaleve të zonës.

Gazetari: Alright! Helow we are live

I riu: Jam shqiptar mër shok, jam kamarieri.

Gazetari: Qenka kamarieri (shpërthen në të qeshura)

(Visited 128 times, 1 visits today)