Si nëpër filma/ Këngëtarja shqiptare merr propozimin romantik për martesë (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Valza Zhegrova ka marrë një propozim romantik për martesë.Artistja ka zbuluar përmes një postimi në rrjete sociale se ka marrë një propozim për martesë nga partneri i saj.Në foto, ajo është kujdesur që të tregojë unazat krahas shkrimit “Marry me” dhe një buqete me lule.

(Visited 120 times, 1 visits today)