Takim i papritur: Kurti mbërrin për 2 orë në vilën 30 për takimin sekret me Ramën

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti në ambintet e Vilës qeveritare 30 në Tiranë.
Takimi mes Kurtit dhe Ramës është zhvilluar larg vëmendjes së mediave. Ende nuk ka detaje në lidhje me arsyet e takimit apo të vizitës së kreut të qeverisë së Kosovës në Shqipëri.

(Visited 127 times, 1 visits today)