Tayna kapet ‘’matt’’ duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian

Prej kohësh po përflitet se Tayna është në lidhje dashurie me futbollistin dhe agjentin e futbollit Giovanni Santoro.

Kohë më parë ata janë fotografuar së bashku në Monaco por që nuk konfirmuan asgjë dyshja për marrdhënien që kanë.

Ndërsa ditën e sotme faqja vipat e bllokut ka publikuar një video ku reperja shqiptare shihet duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian.

Dyshja duket të jenë duke udhëtuar diku pasi video është bërë në aeroport.

(Visited 96 times, 1 visits today)