Vjen postimi i parë nga Bora pas lajmeve për ribashkimin me Donaldin

Bora dhe Donald – këta dy emra kanë bërë “zhurmë” të madhe në mediat rozë.

Pas gjithë dramave që i bën në kohën kur Donaldi ishte në “BBV”, ngjashëm po veprojnë edhe tani.

Edhe pse ende nuk kanë bërë një postim bashkë, dyshja janë kapur mat jashtë vendit duke u konfirmuar që ata sërish janë bashkë.

Edhe këtyre ditëve qarkulluan mjaftë lajme për dyshen, ndërsa tani Bora vendosi të postoj një fotografi ku shihet se është brenda objektit të Top Channel.

Me plotë elegancë, Bora po duket e paparë.

(Visited 145 times, 1 visits today)