Çifti kosovar shkon te varrezat e Jasharajve në ditën e dasmës (Foto)

Derisa të tjerët zgjedhin vende turistike e hotele luksoze për të realizuar albumin e tyre të martesës, një çift kosovar ka vendosur që në datën e tyre të jetës, ta vizitojnë Prekazin.

Abdyl Osmani me bashkëshorten e tij Xhevahiren, kanë vizituar dhe janë përkulur para varrezave të Jasharajve në Prekaz.

Në këtë fotografi të shpërndarë nga vet Abdyli në llogarinë e tij Facebook, ai ka shkruar:

Nga krismat e para ku filloi dhe Liria Jonë

Veprime te tilla kemi pare shume rrale nga ciftet e sapo martuara.

Ky eshte nje shembull qe duhet ndjekur.

Leave a Comment