Djali i Trumpit luan futboll në Shtëpinë e Bardhë me fanellën e skuadrës së shqiptarëve (Foto)

Djali i presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trupm, Barron duket se është tifoz i skuadrës së Arsenalit

Barron Trump ka luajtur futbolli në Shtëpinë e Bardhë, me fanellën e skuadrës së Arsenalit, ku luajnë Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

Paraqitjet e dobëta këtë edicion dhe mungesa e titujve në vitet e fundit nuk kanë qenë problem për Barron, që të bëhet tifoz i skuadrës së Arsene Wenger.

Leave a Comment