Do te habiteni! Kështu dukej Vlora Çitaku para 15 viteve!

Vlora Çitaku publikon një fotografi

Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila ndan me ndjekësit imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi net.

Para pak çastesh ajo publikoi një foto në Instagram në shoqërimin e disa mikeshave të saj para shumë viteve.

“Diçka e vjedhur, 15 vite më parë”, ka shkruar ajo teksa shfaqet tejet në formë në moshën 22-vjeçare.

Ndryshe, Çitaku po vazhdon me aktivitetet e saj edhe pse nuk harron t’i tregoj fansave rreth punës që bën.

Leave a Comment