Këngëtarja shqiptare: Do paralizohem, jam në gradën e fundit

Askush nuk do kishte menduar se një nga këngëtaret më energjike shqiptare vuante nga probleme të rënda shëndetësore.

Fifi ka rrëfyer së fundmi se pesha e tepër i ka shkaktuar probleme të mëdha shëndetësore dhe se mund të paralizohet.

Në një interviste për “Prive”, këngëtarja ka treguar se tani i duhet të dobësohet, jo për sytë e të tjerëve, por sepse i është shfaqur një problem i madh në shtyllën kurrizore.

Në një rrëfim të papritur, ajo ka deklaruar se:

Më ka dal një problem në shtyllë kurrizore dhe më duhet urgjent të dobësohem se jam në gradën e fundit, për të mbetur në paralizë. Nuk po e bëj për njerëzit, as për dikë konkretisht, as për nënën e babain tim, po e bëj për shëndetin tim”

Leave a Comment