Moment i frikshëm: Gruas i shpërthen celulari në veturë

Ky është një moment i frikshëm kur një gruaje i shpërthen telefoni në veturë deri sa ajo ishte duke vozitur.
Gruaja, nga rrethi i Minhangut të Shangait në Kinën Lindore, u detyrua të braktiste makinën e saj në mes të autostrades pasi iPhone i saj papritur mori flakë, transmeton Magazina.al

Në video është kapur momenti kur iphone 6 merr flakë dhe panika e gruas e cila gjendej në mes të autostradës./Magazina.al/

Leave a Comment