Pihet 1 orë para gjumit, dhe i djeg të gjitha yndyrat nga stomaku juaj për disa javë!

Në artikujt tonë ne shpesh herë shkruajmë për rëndësinë e Barnave natyrore. Barnat natyrale janë shumë më efektive sesa ato klasike dhe mund të shërojnë edhe sëmundjet më të rënda si kanceri.

Në të kaluarën, Dr. Gerson shëronte pacientët e kancerit me lëngje natyrale të panxharit dhe fruta dhe perime të tjera. Ai arriti të shërojë shumë njerëzve.

Është numri i vogël i njerëzve që kanë dëgjuar për këtë, sepse kompanitë farmaceutike nuk kanë përfitime.
Prandaj, duhet të informoheni se kimioterapia nuk është alternativa e vetme.

Këtë herë ne zbulojmë një ilaç natyral që do të pastrojë trupin tuaj nga toksinat dhe do t’ju ndihmojë të forconi imunitetin. Ajo gjithashtu vret qelizat e kancerit dhe kjo do t’ju ndihmojë të humbni peshë shpejt.
Natyrisht, pavarësisht nga përdorimi i këtij ilaçi natyral, duhet të hani dhe të ushtroni mirë.

Përbërësit e kërkuar:

Një dorë majdanoz
1 lugë të vogël me uthull të mollës
1 limon
1 lugë të vogël me kanellë
1 lugë mjaltë
Gjysmë litër ujë

Përgatitja është shumë e thjeshtë. Majdanozi dhe limoni duhet të pastrohen. Shtrydhni limonin si lëng dhe përzieni me majdanoz pastaj vëndoseni përbërësit e tjerë.

Vendoseni në blender. Pini një gotë në ditë, 7 deri në 14 ditë, pastaj bëni një pushim. Nëse është e nëvojshme mund te filloni prapë mbas një jave.

Leave a Comment