“T’ia kalosh edhe budallallëkut”: Nuk ia dolën, edhe pse shpenzuan 15 minuta për të nxjerrë monedhën nga karroca e shitores (VIDEO)

Një çift i njerëzve të pafat u kapën duke shpenzuar 15 minuta duke u përpjekur të vidhnin një monedhë prej 1 funti nga një karrocë e shitoreve.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë Brynden Evans, 28 vjeç, ai i cili kishte vërejtur ngjarjen nga dritarja e një palestre, në Northumberland.

Sipas tij, ata po përpiqeshin, por pa sukses, për të liruar monedhën me një palë gërshërë.
Ai mori telefonin e tij dhe regjistroi burrat deri sa ata hoqën dorë dhe e rikthyen karrocën prapa dyqanit. /Telegrafi/

Leave a Comment