‘Spiderman ekziston’, shikoni si ushtrohen zjarrfikësit kinezë dhe binduni (Video)

Nëse nuk besoni që Spiderman është real, atëherë duhet të shikoni këtë video se si ushtrohen zjarrfikësit në Kinë.
Pamje të pabesueshme shfaqin momentet kur zjarrëfikësit ngjiten përmes një litari me shpejtësi marrëmendëse, transmeton portali arbresh.info

Video e postuar në internet me 18 korrik ka marrë shumë komente dhe shpërndarje në rrjetet sociale.
Filmi u filmua në Nanchang, provincën Jiangxi në Kinë dhe u publikua nga mediat kineze.

Leave a Comment