E dhimbshme, i riu e gjuan nënën e tij në ujë për së gjalli

Një video e publikuar në Facebook këto ditë, shfaq një të ri duke e tërhequr zvarrë nënën e tij.

Nëna e moshuar tërhiqet zvarrë nga djali i saj, i cili e çon atë deri tek një liqen i pistë dhe më pas e gjuan atë në ujë, transmeton express.

Videoja ka tronditur të gjithë ata që e kanë parë. Shikojeni momentin e tmerrshëm:

Leave a Comment