Farmacistët e FSHEHIN: kjo kurë e vjetër GJERMANE pastron arteriet tuaja si ASGJE tjetër më parë

Këtu, ne do të ju paraqesim një kurë të vjetër gjermane të kombinuar me përbërës të shumtë të shëndetshëm! Ajo ka një efekt të mahnitshëm të gjithë trupit tuaj!

Ky shërim i vjetër gjerman mund të pastrojë arteriet tuaja dhe të parandalojë kalcifikimin në trup si asnjë kurë tjetër.
Mos u shqetësoni për frymën tuaj për shkak të hudhër, sepse limoni posedon një aftësi mahnitëse për ta neutralizuar atë!
përbërësit:

4 limon, zhvishem përfshirë (mundësisht organike);
4 karafil të hudhërve të mëdhenj;
1 rrënjë e vogël xhenxhefil;
2 litra (½ gallon) ujë
Përgatitja:

Lani limonët dhe prerë ato në copa. Pastaj, zhvishem hudhër dhe bluaj atë së bashku me limon dhe xhenxhefil.

Pas kësaj, vendosni përzierjen në një tenxhere të thellë, derdhni ujin dhe fillo ngrohjen. Kur fillon të vlim, thjesht hiqni atë dhe lëreni të qetësohej.

Prisni ilaçin tuaj dhe ruani në shishe qelqi, në frigorifer.

Pini një gjysmë filxhan çdo ditë, të paktën 2 orë përpara çdo ngrënie, në një stomak bosh.

Ky kurë e mahnitshme e vjetër gjermane do t’ju ndihmojë të zgjidhni çështje të shumta shëndetësore dhe do të jeni të shëndetshëm përsëri! Provoni sot!

Leave a Comment