Fyen e sulmon policin, arrestohet

Ish agjenti i SHIK-ut dhe i UÇK-së, Naim Miftari, përmes një postimi në Facebook, thotë se, sipas një dokumenti të Sorosit, aty del që Baton Haxhiu është kryetar i Shqipërisë, Kosovës dhe i Serbisë.

Ai thotë se ky dokument ka 450 fletë, shkruan gazeta “Bota sot”.

Lexojeni postimin e Miftarit:

Thika e Batonit

Sipas një dokument të Sorosit me 450 fletë po na del se Baton Haxhiu nuk ësht këshilltar por krytar i Shqipris Kosoves dhe i Serbis pasi aj poj dhuron teritoret e shteteve tona Serbis.ani un kam mendu se Batoni veq i UDB ësht.

Sjam kah e kuptoj një gjë a ësht Baton Haxhiu këshilltar i Hashim Thaqit e Edi Rames apo jan këta dy palaqot jan këshilltar dhe kukulla të Baton Haxhiut (Stanishiqit)

Leave a Comment