Provon t’ia heqë kokën derrit, por çfarë i ndodh atij është e pabesueshme

Ky është momenti dramatik kur një fermer veç sa nuk ia kishte këputur kokën vetes gjatë tentimit të tij për t’ia hequr kokën derrit me një sëpatë

Fermeri, i veshur në xhinse, një këmishë dhe me një kapuç, shihet duke iu afruar derrit për t’ia hequr kokën, raporton Lajmi.net.

Ai merr hov me sëpatë për ta goditur atë, mirëpo çfarë i ndodh atij është krejtësisht e pabesueshme.

Leave a Comment