Përfshihet Në Aksident Rrugor, Reagon Ashpër Ndaj Shoferes Që Nuk Ishte Fajtore (Video)

Një shofere franceze që po udhëtonte në Britani të Madhe, është përfshirë në një aksident rrugor, me një veturë që i doli përpara në rreth rrotullim.
Me këtë rast, shoferit i është derdhur kafeja dhe ia ka zhytur këmishën, ndërsa ishte duke shkuar për një intervistë pune, transmeton Telegrafi.

I nervozuar me incidentin, ai e ka qëlluar me shqelma veturën tjetër, pastaj e ka hedhur kafenë në xhamin e përparmë.

Përmes videos që po qa qarkullon në internet, po kërkohet identifikimi i këtij njeriu, që u soll në mënyrë shumë të ashpër, megjithëse ishte vet në faj. /Telegrafi/

Leave a Comment