Video e frikshme/ I riu përplaset nga makina, ‘fluturon’ disa metra në ajër

Ky është momenti tronditës një hajditi, i cili është përplasur nga një makinë pasi sherri me një anëtar të një bande tjetër.

I riu paëroi lëndime serioze në kokë pasi u hodhë në ajër përgjatë trotuarit nga drejtuesi i mjetit.

Në video tregohet momenti kur i riu së bashku me shokët e tij janë duke vrapuar, por në një moment vjen një makinë me shpejtësi dhe hedh në ajër të riun.

Leave a Comment