Më në fund vendos edhe Aida Doci ta publikon fotografinë, ja personi i zemrës së saj

Këngëtarja e njohur kosovare Aida Doçi tashmë është ndër zërat me të kërkuar në torjet shqiptare.

Ajo është e pranishme në shumë mbrëmje dhe dasma duke ndezu shumë atmosferën, shkruan ORAinfo.

Aida është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo ka publikuar një foto ku na prezanton nënën dhe motrat e saj të cilat këtë foto e kanë bërë për Bajram. Kaq bukur duken ato. /ORAinfo/

Leave a Comment