Shikojeni: Vogëlushi e mëson Jackie Chan si të rrihet nëpër filma

Një video e Jackie Chan ka dalë në internet, në të cilën ai shihet duke mësuar teknika të luftimit nga një fëmijë – dhe është mahnitëse.
Videoja e publikuar në internet, është bërë viral brenda pak orësh.

Në video, legjenda Jackie Chan shihet duke marrë mësime nga shaolini i vogël, mësime këto në teknika të luftimit, transmeton Gazeta Express.

Leave a Comment