Hajni ngec në dritare për pesë orë, ja çka bëjnë policia me të

Hajni mendoi se do ta kishte të lehtë të kryente vjedhjen e radhës, por këtë herë nuk rezultoi kështu për këtë “skifter” në Angli.
Hajduti tentoi të futet nga dritarja në shtëpi, por mbeti i bllokuar aty për rreth 5 orë, duke kërkuar edhe ndihmë nga policia për t’u liruar.

Ngjarja ndodhi në West Midlands, ku hajduti është dëgjuar duke bërtitur, teksa kërkonte ndihmë të lirohej.

Më pas, ishte policia e cila mbërriti në vendngjarje dhe bëri të mundur lirimin e hajdutit, por policët e përdorën situatën e hajdutit dhe i bën edhe një fotografi dhe e shpërndanë në rrjetet sociale të bllokuar në dritare.

Leave a Comment