Kjo është femra më e fortë në botë, shikoni çfarë force ka

Demi Bagby është një atlete e fitnesit dhe një bodybuildere nga San Diego, SHBA.
Ajo njihet në botë për trupin e saj të fortë dhe fuqinë e madhe që ka.

Në një video të fundit të publikuar në Facebook, tregohet më së miri se sa e fortë është ajo, transmeton Gazeta Express.
Shikoni se çfarë mund të bëjë ajo:

Leave a Comment