I mbani mend çiftin e mrekullueshëm me gjashtënjakët? Ja si duken sot

Mia dhe Rozonno McGhee kishin pritur përplot dhjetë vite të kishin fëmijë, por gjithçka rezultonte pa sukses, shkruan Kosovarja.

Pas 10 vitesh kur zonja mbeti shtatzënë, ishte befasia më e bukur kur morën vesh se në jetë po vijnë gjashtë vogëlushë të mrekullueshëm.

Edhe pas lindjes, fotografitë e tyre u bënë virale në rrjetet sociale, ku shihej një familje tejet e lumtur dhe imazhet ishin tejet artistike.

U bënë të njohur pasi që vendosën të krijojnë një reality-show pas lindjes së foshnjave, duke ndarë çdo detaj me ndjekësit e shumtë.

Gjashtënjakët lindën në vitin 2010, ndërkaq edhe sot at duken të mrekullueshëm, siç tregojnë edhe imazhet në vazhdim./Kosovarja/

Leave a Comment