E frikshme, reflektimi i djaloshit në pasqyrë lëvizë më shpejtë se vetë ai

Ky është momenti i frikshëm kur reflektimi i një djaloshi në pasqyrë duket se lëvizë më shpejtë se vetë ai.
Djaloshi po e shikonte veten në pasqyrë duke bërë gjeste në shtëpinë e tij në Texas, përderisa nëna e tij ishte duke e filmuar atë.

Ajo e postoi videon në Snapchat me fjalët: “A po më duket vetëm mua apo reflektimi i tij lëvizi më shpejtë se ai?”, transmeton Gazeta Express.
Videoja e publikuar në Twitter është bërë hit me më shumë se tre milionë shikime dhe 100 mijë shpërndarje.

Leave a Comment