Afrim Muçiqi me këngë patriotike, llapjanët “kallen” kur përmendet Ibrahim Rugova (Pamje)

Këngëtari i njohur, Afrim Muqiqi ishte i pranishëm mbrëmë në një dasmë në Podujevë.

Në videon më poshtë shihen burrat dhe Afrimi rreth sofrës teksa krijojnë atmosferë të jashtëzakonshme me këngë patriotike, në dasmën e familjes Uka.

Mirëpo, kur përmendet presidenti i ndjerë Ibrahim Rugova, “nxehet” muhabeti, sofra e llapjanëve mbushet me euro.

Shikoni më poshtë videon ku në shumë raste përmendet presidenti Rugova.

Ndryshe, që nga paslufta në komunën e Podujevës LDK-ja nuk e ka lëshuar asnjëherë frontin.

Leave a Comment