I vetëm, por i rreh shtatë burrë në një lokal nate /VIDEO

Një video nga kamera e një klubi nate në Rusi ka dalë në internet, në të cilën shfaqet një burrë duke i rrahur shtatë të tjerë.
Incidenti ndodhi në orët e hershme të së dielës së kaluar, në një klub nate në Moskë.

Pasi përfundoi ndeja, tre burra nokautohen menjëherë në dyshemenë e klubit, transmeton lajmi.net.

Dy prej burrave që shihen në video u trajtuan në spital. Një 23-vjeçar thuhet se ka thyer kafkën, përderisa një 20-vjeçar mori lëndime në fytyrë dhe kokë.

Leave a Comment