I Bie Guri I Madh Në Kokë, Por Prap Shoferi Arrin Ta Ndal Autobusin Për Ti Ruajtur Të Tjerët /VIDEO

Të gjithë heronjtë nuk kanë uniforma. Kjo u dëshmua më së miri në këtë video.
Një gur u rrëzua mbi autobus dhe përmes xhamit të autobusit ai goditi shoferin në kokë, transmeton lajmi.net.

Shoferi u godit në gjoks dhe në kokë, por ai arriti që ta ndalë autobusin dhe ta ruaj qetësinë edhe pse ishte i plagosur keq.
Ai u dërgua me urgjencë në spital dhe është jashtë rrezikut për jetë. Ngjarja ka ndodhur në Kinë. /Lajmi.net/

Leave a Comment